Юля, верни українцям вкрадені гроші!

Тимошенко повинна понести персональну відповідальність за газові угоди з Путіним і привселюдно покаятись перед українським народом.

Рішення Стокгольмського арбітражу, окрім суто економічної складової, надає українцям пряме міжнародне підтвердження надзвичайно глибокої корупції в діях Юлії Тимошенко. Саме завдяки підписанню між Тимошенко і Путіним контракту на постачання газу, Україна з 2009 року щорічно переплачувала за газ понад 6 мільярдів доларів.

Окрім того, що контракт Тимошенко-Путіна не мав нічого спільного з ринковими реаліями і базувався на принципах відвертого особистого збагачення його підписантів, мільярдні втрати української економіки та простих українців стали мільярдними заробітками для путінської військової машини.

Мільярди переплати за газ, згідно контракту Тимошенко-Путіна стали російською зброєю бойовиків та терористів на українському Донбасі.

Логічним продовженням злочинного газового пакту Тимошенко-Путіна стали ганебні Харківські угоди, підписані вигнанцем Януковичем. Саме за цими угодами, знижку в 100 доларів по штучно завищеній ціні було фактично виміняно на перебування російського військового контингенту в Криму. Діючі Харківські угоди і на даний момент легалізують перебування російських військ на території України.

На нашу думку, рішення Стокгольмського арбітражу має також запустити механізм понесення персональної відповідальності тими, хто укладав ганебний контракт, та привести до денонсації всіх міжнародних угод, які діють всупереч інтересам українського народу.

В першу чергу, Президент повинен внести до парламенту законодавчу ініціативу щодо денонсації Харківських угод.

Радикальна партія закликає владу припинити ганебну практику підписання міжнародних угод, таких як меморандум із МВФ та «мінські домовленості», які напряму або опосередковано шкодять державним інтересам.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Advertisements
Юля, верни українцям вкрадені гроші!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s