Влада принижує Україну заради самозбереження

Українці мають чітко усвідомлювати: вимога МВФ в обмін на черговий кредит, щоб суддів майбутнього антикорупційного суду обирали міжнародні донори – це зовнішнє управління і повна втрата суверенітету України. До цього створили повністю контрольовані зовні НАБУ і САП, які стали інструментами політичної боротьби.

Якщо продажна влада готова принижувати Україну заради власного самозбереження, то я їм не дозволю робити мою рідну країну сировинною колонією, щоб проти мене не вигадували продажні колишні прокурори і менти, які раптом стали ангелами у плоті. Не обманюйте себе: диктат із Вашингтону чи Брюселя нічим не кращий московського диктату!

Тому, щоб не побиратися і не танцювати ні під чию дудку, ми маємо бути сильними і самодостатніми, як Китай чи Турція. Ключ до нашого успіху – розвиток вітчизняної економіки.

А реальна боротьба з корупцією – це не контрольований зовні антикорупційний суд, а подолання бідності українців, безправ’я і несправедливості, тотальне переобрання всіх суддів і прокурорів. Усе інше – імітація і обман українців!

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Advertisements
Влада принижує Україну заради самозбереження

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s