Господарем на українській землі повинен бути український фермер!

36791132_1727722173963039_3443311234374434816_n.jpg

Така моя відповідь на Меморандум за скасування мораторію на купівлю-продаж сільгоспземель, ініційований низкою організацій. Таким чином до нашої землі підступаються міжнародні глитаї, але всі вони отримають облизня!
Якщо зняти заборону – землю скуплять не українці, а транснаціональні корпорації, мета яких – швидкий прибуток. Вони засіють наші чорноземи рапсом і соєю, виснажать грунт. Їм байдуже чи будуть в селі корови, чи буде в селян робота – вони зроблять українців батраками на власній землі та змусять їх виїжджати на заробітки за кордон. Землю, наше головне багатство, яке ще не розбазарили, – можна продати один раз. А що далі?

Моя мета – зробити так, щоб українці могли заробляти на своїй землі, продаючи не саму землю, а продукцію, вирощену на ній. Це дасть можливість створити сотні тисяч робочих місць на селі, у людей буде робота і можливість годувати свої сім’ї. Щоб селяни не виїжджали на заробітки в Польщу чи в Португалію, щоб сім’ї не розпадалися, щоб село процвітало.

Для цього потрібно розвивати агропереробку на селі. Україна має бути лідером з експорту не зерна, а булочок і макаронів. Потрібно відновлювати програми розвитку тваринництва, давати дотації на корів – не менше 5000 гривень на голову худоби, пільгові кредити фермерам, забезпечувати їх доїльними апаратами і холодильними установками, встановлювати справедливі закупівельні ціни на молоко і м’ясо, а не забороняти їх закупівлю у селян.
Ми пропонуємо унормувати земельне законодавство, зробити облік всіх ділянок і запровадити ринок оренди землі. А потім всі бажаючі її позбутися – зможуть продавати її державі.

Саме тому я ініціюю зміни до Конституції, в яких пропоную навічно закріпити землю за фермерами та заборонити її продаж іноземцям. Нікому не дозволю проводити політику обезземелення українців!

 

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Advertisements
Господарем на українській землі повинен бути український фермер!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s