Ніж у спину від «партнерів». 

З сьогоднішнього дня Єврокомісія ввела додатковий збір на нашу металургійну продукцію. Коли квоту буде вичерпано, виробники змушені будуть платити мито у 25% від вартості товару.

Чому європейські чиновники це зробили? Бо вони хочуть купувати український металобрухт, а не готові вироби. З того часу, як наша команда добилася ухвалення закону про підвищене мито на вивіз металобрухту, Єврокомісія тиснула, щоб його скасували. Їм це не вдалося, тому вони мстяться нашим виробникам – розпочали сумнівне розслідування і запровадили мито. Очевидно, що постраждають від цього 300 тисяч українців, які працюють у галузі.

В очах європейців Україна – це сировинна колонія, де можна за копійки купувати сировину. Ми не станемо сильними, поки не почнемо відстоювати власні інтереси.
Я вимагаю від влади розпочати реалізацію нашого плану розвитку економіки, який передбачає, зокрема, протекціоністську політику щодо вітчизняного виробника. Наш закон «Купуй українське, плати українцям» забезпечить державними замовленнями наших металургів.

Захистити людей праці – мій обов’язок. Я зроблю усе можливе, щоб українці мали роботу і можливість достойно жити у рідній країні.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Advertisements
Ніж у спину від «партнерів». 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s