У Павлограді досі не включили опалення!

“Нафтогаз” викручує руки місцевій владі – змушує робити передоплату та розрахуватися за борги, левова частка яких утворена державою! Мер і радий би заплатити, але де йому взяти 51 млн грн, коли бюджет розвитку міста на рік – 50 млн грн? Тому стоїть перед вибором – віддати гроші на медицину, і тоді місто замерзне. Чи віддати на комуналку, і тоді люди будуть помирати, бо немає за що купити таблетки і полікуватися.

А тим часом люди мерзнуть в холодній лікарні. Та й до тієї їхати 120 км – так Супрун розподілила госпітальні округи! Будівництво нового корпусу затягується – з 50 млн грн за 9 місяців освоїли лише 1 млн грн, очевидно, чиновники чекають на хабарі! Нестача медичних кадрів становить 35%. Чому? Бо зарплати мізерні, лікарі тікають за кордон.

Наведення порядку в медицині, звільнення Супрун з посади профільного міністра дасть можливість збільшити зарплати медикам втричі, знизити вартість медикаментів вдвічі і забезпечити всі медичні заклади країни найсучаснішим медичним обладнанням. Менше красти, менше брехати, більші зарплати давати людям – менші чиновникам, ось наша альтернатива!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Advertisements
У Павлограді досі не включили опалення!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s